verkooppunten 

Nederland / The Netherlands
 

AMERSFOORT

Kat & koffie | Scherbierstraat 3a | www.facebook.com/kattencafe

AMSTERDAM 

Beter & Leuk | Eerste Oosterparkstraat 91  | www.beterenleuk.nl

Steil© | Rijnstraat 74 | www.insteil.nl

ARNHEM

Bos & Heij | Kerkstraat 36 | www.bosenheij.nl

Mimint | Turfstraat 15 | www.mimint.nl

Sjiek & Sjiek | Van Eckstraat 68 

DELFT

Galerie XS | Pieter de Hooghstraat 8 | www.margoweijercollages.nl

Groene Vingers Delft | Burgwal 23 | www.groenevingersdelft.nl

DE BILT

Copine | Hessenweg 181B | www.copine.nl​

DEN BOSCH

Design Museum | De Mortel 4 | www.designmuseum.nl​

OAK | Snellestraat 45 | www.oakdenbosch.nl

DEN DOLDER

Roots wonen | Paduaweg 1b | www.rootswonen.nl

DEN HAAG

Collective. by Swan | Prinsestraat 5A | www.collectivbyswan.nl

De Maan is rond | Franklinstraat 95 (hoek weimarstraat) | www.demaanisrond.nl 

WWeN | Prinsestraat 70 | www.wwen.nl

DORDRECHT

Het Magazijn Dordrecht | Voorstraat 180 | www.magazijndordrecht.nl

ENSCHEDE

Conceptstore The Upperside | Haverstraatpassage 64 | www.conceptstoretheupperside.nl

EXLOO

Thuis op 41 | Hoofdstraat 41  | www.thuisop41.nl

GENDT

Roline gifts | Raalt 1a | www.rolinegifts.nl

GRONINGEN

Boekhandel Riemer | Nieuwe Ebbingestraat 1 | www.boekhandelriemer.nl

HAARLEM 

Blue Gorilla | Schoterweg 42 zwart 

HASSELT

Wol van Pol | Hoogstraat 10 | www.wolvanpol.nl

HATTUM

Vicaris koffie, thee & Meer | 2e Walsteeg 8 | www.vicarishattem.business.site​

KATWIJK A/D RIJN

Huis van ELKE | Rijnstraat 32a | www.facebook.com/huisvanelke

KLUNDERT

Moon3 | Molenstraat 3 | www.moon3.nl

KORTGENE

De Woongalerij | Kaaistraat 9-13 | www.dewoongalerij.nl

LEEUWARDEN

Nørd conceptstore | Sint Jacobsstraat 15 | www.nord-store.nl

LEIDEN

PLUUM Leiden | Burgsteeg 2 | www.pluumwinkel.nl

LOENEN (GLD)

INUMO natural design | Eerbeekseweg 58 | www.inumo.nl

NOORDWIJK

Padero for kids | Kerkstraat 75-77 | www.facebook.com/Padero-for-Kids
Suus & Suus | Kerkstraat 9B | www.suusensuus.nl

ROTTERDAM

Collectiv. by Swan | Witte de Withstraat 30 | www.collectivbyswan.nl

Kinderboekwinkel De Geheime Tuin | Stadhoudersweg 87d | www.facebook.com/kinderboekwinkelDeGeheimeTuin

ZUS EN KEES | Bergselaan 239a | www.zusenkees.nl

RUURLOO

Museum MORE | Kasteel Ruurlo | Vordenseweg 2 | www.museummore-kasteelruurlo.nl

SCHIERMONNIKOOG

Kolstein lifestyle & boeken | Middenstreek 38 | www.kolstein.nl

UTRECHT

Bord & meer | Amsterdamsestraatweg 275 | www.bordenmeer.nl

Rood en Bloem | Springweg 14 | www.roodenbloem.nl

VELP (GLD)

Tante Sabien | Emmastraat 26 | www.tantesabien.nl

WOLVEGA 

Buiten de lijntjes | Hoofdstraat West 36a | www.buitendelijntjesshop.com 

ZUTPHEN

Radijs | Laarstraat 7 | www.radijsconceptstore.nl
 

België / Belgium

ANTWERPEN 

Poppins bloemen en verbeelding | Wijngaardstraat 22 | www.poppinsbloemen.be 

BRUGGE

La Stanza di Stefanie | Ezelstraat 43 | www.lastanzadistefanie.com

Postbar | Langestraat 82 |  www.postbar-coffee-shop.business.site

DESTELBERGEN

Detailshop | Dendermondesteenweg 475 www.detailshop.be​

GENT

Huiszwaluw | Hoogpoort 3b | www.huiszwaluw.com

Mus in een plas | Serpentstraat 22 | www.musineenplas.be

HEUSDEN-ZOLDER 

Lisamardi Conceptstore | Rond Punt 7 | www.lisamardi.be​

KNOKKE-HEIST

Zwin Natuur Park | Graaf Léon Lippensdreef 8 | www.zwin.be

MERKSEN

Studio Olive | Weggestraat 16 | www.oliveonline.be

PERK

#WnklPrk | Tervuursesteenweg 123 | www.facebook.com/wnklprk

 

Duitsland / Germany

BERLIJN

Mihitas Store | Reuterstraße 53 | www.facebook.com/mihitas.store

BREMEN

Glasbox Concept Store | Ostertorsteinweg 100 www.glasbox-bremen.de

MUNCHEN

Worthwahl Buchkultur | Reichenbachstraße 15 | www.wort-wahl.net

ROSTOCK

Freiraum wohnbagatellen | Barnstorfer Weg 6 | www.freiraum-rostock.de

 

Oostenrijk / Austria

STEIN AN DER DONAU

Kleine Welten | Steiner Landstraße 14-1 | www.kleinewelten.at 

WENEN

Raumkomplett |Theobaldgasse 20 | www.raumkomplett.at

 

Roemenië / Romania

SOFIA

Little Bird Place Galery | 11-ti Avguststr. 7 | www.littlebirdplace.com


Webshops (NL)

Buiten de lijntjes |  www.buitendelijntjesshop.com 
De Blije Luiaard | www.deblijeluiaard.nl

DutchMills | www.dutchmills.nl
Eigen Smaak | www.eigen-smaak.nl
INUMO natural design | www.inumo.nl
June Store | www.june-store.nl 
Lichtwens | www.lichtwens.nl
Make Room | www.makeroom.nl
Passie Bloom | www.passiebloomshop.nl
Radijs conceptstore | www.radijsconceptstore.nl
Studio HIPP | www.studiohipp.nl 
Studio Zomooi | www.studiozomooi.nl
Wol van Pol | www.wolvanpol.nl
Zwart Wit shop | www.zwartwitshop.nl


Webshops (internationaal)

Kleine Welten | www.kleinewelten.at (Oostenrijk / Austria)
Papermint | www.papermint.ch (Zwitserland / Switserland)

Thanks mum | www.thanksmum.es (Spanje / Spain)

 

© 2014 - 2021 stokwolf | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel